ثبت نام دوره های ورود به حرفه مهندسی ( پایه 3 ) آزمون اسفندماه سال 1396

همکاران محترم می توانند با مراجعه به قسمت دوره های آموزشی سایت ، دوره های ورود به حرفه مهندسی ( پایه 3 ) را در صلاحیت های زیر ثبت نام کنند .

 

1- آمادگی آزمون محاسبات عمران              شروع دوره 96/10/14

  مدرسین : دکتر روستا ، دکتر جوانمردی ، دکتر بیاتی ، دکتر عدالتی ، مهندس هنرپروران

 

2- آمادگی آزمون نظارت و اجرای عمران          شروع دوره : 96/10/17

مدرسین : مهندس فخرایی نژاد ، دکتر تابع بردبار ، دکتر بیاتی ، دکتر عدالتی ، مهندس هنرپروران

 

 3- آمادگی آزمون تاسیسات برقی                  شروع دوره : 96/10/16

مدرس : مهندس فتحی

 

4- آمادگی آزمون تاسیسات مکانیک                 شروع دوره : 96/10/18

مدرس : دکتر حجتی

 

جهت دریافت برنامه و شرایط ثبت نام و تخفیف به قسمت بخش دانلود - کتاب و مراجع مهندسی یا به کانال تلگرام gostaresholum@ مراجعه فرمایید .

متقاضیانی که نسبت به مدرس دوره شناخت کافی ندارند می توانند در جلسه اول دوره آموزشی شرکت کرده و در صورت تمایل اقدام به ثبت نام کنند . 

 

5- آمادگی آزمون طراحی معماری

مدرس : مهندس رضوی 

 

خصوصیات متفاوت موسسه گسترش علوم مهندسی :

تجربه برگزاری دوره ها از سال 1387 ، بهره گیری از مدرسین با سابقه و نام آشنا در دوره های آمادگی آزمون ، برگزاری دوره ها با تعداد ساعت مشخص شده در هنگام ثبت نام ، اعلام آمار پذیرفته شدگان در آزمون بر اساس شرکت کنندگان در دوره های آموزشی ( شرکت در آزمون آزمایشی رایگان ملاک قبولی موسسه نمی باشد ) ، اخذ شهریه مناسب ( پرهیز از اخذ شهریه نا متعارف با واژه های تضمین قبولی ) ، برگزاری دوره ها در فضای مناسب و پذیرایی در استراحت دوره

تاریخ : 1396/10/06
دوره جامع سازنده حرفه ای ساختمان ( آموزش ساخت از اخذ پروانه ساخت تا پایان کار )

دوره سازنده حرفه ای ساختمان شامل 9 بخش می باشد که شامل تمامی مراحل اجرای ساختمان از اخذ پروانه ساخت تا پایان کار ساختمان است . جهت اطلاع از سرفصل دوره به بخش دانلود - کتاب و مراجع مهندسی و جهت ثبت نام به قسمت دوره های آموزشی - دوره های آموزشی کوتاه مدت مراجعه فرمایید . 

 

تاریخ : 1396/07/01
عضویت در کانال تلگرام موسسه گسترش علوم مهندسی

همکاران محترم می توانند با عضویت در کانال تلگرام موسسه به نشانی   gostaresholum@  از آخرین اطلاعات آموزشی موسسه اطلاع پیدا کنند . 

تاریخ : 1396/06/27
پیش ثبت نام دوره های ارتقای پایه سازمان نظام کاردانی

اعضای محترم سازمان نظام کاردانی که تمایل به شرکت در دوره های ارتقای پایه را دارند می توانند با مراجعه به قسمت دوره های آموزشی - دوره های کوتاه مدت سایت ، پیش ثبت نام کرده و با توجه به تعداد متقاضیان دوره های مورد نیاز برنامه ریزی و اعلام می گردد ( جهت پیش ثبت نام نیاز به پرداخت شهریه نمی باشد )

تاریخ : 1396/05/21
مشاوره آزمون ورود به حرفه مهندسی

همکاران محترم متقاضی شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسی ( پایه 3 ) می توانند جهت مطالعه ، برنامه ریزی ، اطلاع از منابع آزمون ،با مشاوران موسسه گسترش علوم مهندسی جلسه مشاوره داشته باشند . 

جهت مشاوره هزینه اخذ نمی گردد . 

تاریخ : 1396/03/08